Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

Aktualności

Ulotki reklamowe

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy urządzeń oraz najnowocześniejszych technik wydruku, naszym Klientom możemy oferować ulotki, wizytówki, kalendarze, teczki, plakaty.

Próbnik kolorystyczny folii

Folie monomeryczne czy folie specjalistyczne stosowane do oklejania samochodów są produkowane w różnych kolorach stałych. Na naszych strona publikujemy wzornik kolorystyczny materiału wykorzystywanego do ciecia na ploterze np. liternictwa.

Oklejanie samochodów Wrocław

Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie zajmującej pewną pozycję na rynku. Dobrze zaprojektowana i fachowo wykonana może reklamować każdy produkt czy usługę na naszym rynku lokalnym i innym. Bardzo popularnym (nie jedynym) schematem projektowania i oklejania będzie napewno aplikacja tylnej szyby folią OWV (dziurkowana) i dane teleadresowe na drzwiach. Na powierzchnie obłe stosujemy folie wylewane z laminatem wylewanym a na powierzchnie płaskie stosujemy folie monomeryczne z laminatem. Materiały graficzne i informacje wspólnie uzgodnione z zamawiającym pozwalą nam na stworzenie projektu, wydrukowanie i oklejenie. Wszystkie nasze wydruki na folii monomerycznej czy wylewanej, są dodatkowo zabezpieczane specjalnym laminatem zwiększającym odporność wydruku na warunki atmosferyczne.

Najczęściej stosowane usługi oklejania pojazdów oraz uzyty materiał:
wyklejanie folią monomeryczną, literami cietymi na ploterze - powierzchne płaskiewyklejanie folią monomeryczną, powierzchni płaskich, zadrukowanej drukiem solwentowym i zalaminowanawyklejanie folią OWV(dziurkowana) powierzchni szklanychWyklejanie folią wylewaną na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami.

oklejanie samochodow wroclaw 5
Przykład oklejenia folia monomeryczną z laminatem

Oklejania samochodów Wrocław odgrywają dwie niezwykle ważne funkcje. Pierwszą jest oczywiście reklama. Powszechnie wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu, a żeby była odpowiednio skuteczna musi być nie tylko przyciągająca potencjalnych klientów ale również docierać do jak największej liczby odbiorców. Najlepszym wyjściem jest więc reklama ruchoma, która przemieszczając się poszerza grono ludzi zainteresowanych naszym produktem. W tym celu wielu przedsiębiorców posuwa się do oklejania samochodów zarówno prywatnych, jak i wynajętych, na przykład autobusów miejskich.
Pojazdy te poruszając się po mieście, czy jego okolicy zwyczajnie rozsławiają produkty, czy usługi naszej firmy bez względu na to, czym się ona zajmuje. Jednak czy oklejanie samochodów Wrocław to tylko kolejna forma reklamy? Zdecydowanie nie. Kiedyś, gdy samochodów sam w sobie był towarem luksusowym,  jego posiadanie automatycznie wyróżniało człowieka z tłumu.

oklejanie samochodow wroclaw FLT
Przykład oklejenia folią OWv (dziurkowana) tylniej szyby

Czasy jednak bardzo mocno się zmieniły, a samochód stał się czymś zwyczajnym, którego posiadanie nie czyni człowieka kimś niezwykłym. Coraz częściej ludzie mogą pozwolić sobie na lepsze pojazdy, jednak to już nie wystarcza. Każdy samochód, choćby niewiadomo jak nowoczesny będzie po prosu kolejnym egzemplarzem danego modelu, a człowiek lubi się przecież jednak wyróżniać z tłumu. Dzięki możliwości oklejania samochodu Wrocław możemy to zrobić szybko i gdy dana zmiana nam się znudzi, zastąpić ją nową. Naklejony wzór jest bardzo wytrzymały i odporny na zmiany dokonywane przez uciekający czas, a gdy nam się znudzi zawsze bez trudu możemy zastąpić go nowym.

oklejanie samochodow wroclaw2

Oklejenie folia wylewaną z laminatem

oklejanie samochodow wroclaw Tortilla

Przyklad oklejenia folia wylewana i folia OWV (dziurkowana)

 

oklejanie samochodow wroclaw Tortilla 2


Zastosowanie miksu materiału monomerycznego i folii wylewanej pośredniej

oklejanie samochodow wroclaw Z

Przykład oklejennia folia OWV i folia wylewaną z laminatem

oklejanie samochodów Wrocław


Przykład oklejenia folia monomeryczną z laminatem

samochod reh

Przykład oklejenia folia wylewaną z laminatem


Zapraszamy na inne strony serwisu!

Oklejanie samochodów Wrocław  Szyldy Wrocław  Reklama Wrocław   Strony internetowe Wrocław   Tablice reklamowe Wrocław  Wizytówki Wrocław  Ulotki Wrocław  Kasetony Wrocław  Projektowanie logotypu Wrocław  Agencja reklamowa Wrocław