Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

Aktualności

Ulotki reklamowe

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy urządzeń oraz najnowocześniejszych technik wydruku, naszym Klientom możemy oferować ulotki, wizytówki, kalendarze, teczki, plakaty.

Próbnik kolorystyczny folii

Folie monomeryczne czy folie specjalistyczne stosowane do oklejania samochodów są produkowane w różnych kolorach stałych. Na naszych strona publikujemy wzornik kolorystyczny materiału wykorzystywanego do ciecia na ploterze np. liternictwa.

Oklejanie witryn Wrocław

Oklejanie witryn Wrocław to najprostsza, ale też jedna z najbardziej skutecznych, form reklamy zewnętrznej. Witryna oklejona folią monomeryczną, folią dziurkowaną czy folią imitującą mrożone szkło, przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie, przekazując informacje potrzebne do podjęcia decyzji zakupowych. Bardzo często pierwszą informacją handlową z których korzystamy jest szyldy czy oklejona witryna.

Nasza firma proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych, galerii handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy projekty plastyczne, drukujemy i oklejamy.
Najczęście stosowane materiały przy oklejaniu witryn Wrocław to:
Folia OneWayVision z wydrukiem solwentowym (często widywana na pojazdach MPK), nadruk jest widoczny od zewnątrz, od wewnątrz zapewnia przepuszczalność światła i tym samym dobrą widoczność. Folia samoprzylepna monomeryczna (mat, błysk), stosowan na powierzchnie płaskie, szklane i inne, folia stosowan tylko na powierzchnie szklane daje efekt mrożonego szkła.

1. Folia One-Way Vision (OWV)

oklejanie witryn wroclaw

Folie One-Way Vision często widujemy na tramwajach, autobusach. Sa to folie dziurkowane, zadrukowane od zewnątrz pęłnokolorowym wydrukiem solwentowym, zabezpieczonym przed promieniami UV. W sytuacji gdzie światła w środku jest mniej niż na zewnątrz, osoby patrzące na witrynę nie będą widziały co się dzieje w  pomieszczenia. Zastosowanie tej folii nie powoduje zaciemnienia wnętrz (zdjecie nr 3).Folie One-Way Vision często widujemy na tramwajach, autobusach. Sa to folie dziurkowane, zadrukowane od zewnątrz pęłnokolorowym wydrukiem solwentowym, zabezpieczonym przed promieniami UV. W sytuacji gdzie światła w środku jest mniej niż na zewnątrz, osoby patrzące na witrynę nie będą widziały co się dzieje w  pomieszczenia. Zastosowanie tej folii nie powoduje zaciemnienia wnętrz (zdjecie nr 3).

2. Folie imitujące mrożone szkło

oklejanie witryn WroclawFolie imitujące szkło piaskowane, mrożone szkło – słyszymy różne określenia. Najczęściej stosowana w sytuacji gdzie musimy zasłonić wnętrza pomieszczenia lub nadać nową treść, grafikę. Nie zaciemnia nam pomieszczenia. Bardzo często stosowane w pomieszczeniach takich jak biura, gabinety lekarskie, szatnie, toalety, magazyny (zdjęcie nr 1).

3. Folie monomeryczne
Folie samoprzylepne stosowane do powierzchni szklanych i metalowych płaskich. Folia w małym stopniu przepuszcza promienie słoneczne. Na witryny stosowany do zadruku kolorowego, nie całymi aplami, wycinane kształy, napisy według projektu plastycznego. Wyrywkowe oklejenie witryny nie zaciemnia nam całkowicie wnętrza pomieszczenia. Wydruk solwentowy zabezpieczony jest przed promienaimi UV - laminowanie grafiki. Na zdjęciu nr 2 widzimy propozycje kolorystyczne folii monomerycznej.

Dajemy możliwości tworzenia reklamy na każdym etapie jej tworzenia. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie i rzesze stałych, zadowolonych klientów. Z całą pewnością każdy zauważył jak duże znaczenie ma obecnie reklama. 
Dlatego też można już dziś się mocniej zastanowić, a z całą pewnością sami także będziemy w stanie dojść do pewnych wniosków. Prawda jest taka, że to reklama może sprawić że zainteresowanie naszymi usługami będzie jeszcze większe. 
 
Tak więc można już dziś pomyśleć nad tym, a następnie podjąć właściwą decyzję. Zdarza się tak, że wielu przedsiębiorców nawet nie wie jak wiele możliwości obecnie ma.Dlatego też można od czasu do czasu się tym zainteresować,  a sami także przekonamy się do co do tego, że reklama może zdziałać naprawdę dużo.Każdego roku coraz większa liczba przedsiębiorców zastanawia się w jaki sposób można zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami, jednak zupełnie nie biorą oni pod uwagę tego, że oklejanie witryn Wrocław staje się coraz bardziej modne.
To wszystko sprawia, że dana siedziba, bądź też sklep staje się jeszcze bardziej widoczny, a co za tym idzie każdy może się przekonać o tym, że dzięki temu klienci się zainteresują nasza działalnością.

oklejanie witryn Wrocaw

 Oklejenie witryny folią pełną i folią dziurkowaną

oklejenie witryn Wrocaw

Przykład oklejenia witryny folią monomeryczn, folia pęłna, baner

oklejanie witryn Wrocaw

 Przykład oklejenia witryny folią monomeryczn, folia pęłna i folią dziurkowaną

oklejanie witryn Wrocaw

Przykład oklejenia witryny Wrocław folią dziurkowaną

Już sam fakt, że oklejanie witryn Wrocław może sprawić, że wejście do biura będzie o wiele bardziej widoczne  a dzięki temu my sami będziemy mogli liczyć na znacznie większe zainteresowanie naszymi usługami.Jeśli ktoś nadal nie wie co właściwie zrobić oraz na którą z tych kwestii się zdecydować, to ciekawą opcją będzie pójście do firmy która świadczy takie usługi,ponieważ będą oni w stanie przedstawić przeróżnego rodzaju możliwości, dzięki którym sami bardzo wiele zyskamy.Czasami ludzie się obawiają wysokich kosztów takich usług, jednak tak naprawdę jest to inwestycja w naszą przyszłość stąd też porządnie należy się nad nią zastanowić, a z całą pewnością sami także dojdziemy do pewnych wniosków.

oklejanie Witryn wroclaw

Przykład oklejenia witryny folia monomeryczn, folia pęłna

oklejanie witryn wrocaw

Przykład oklejenia witryny Wrocław - folia OWV (dziurkowana)

Oklejanie witryn Wroclaw

Przykład oklejenia witryny Wrocław - folia monomeryczna, pełna

oklejanie witryn wrocaw

Oklejenie witryny folia OWV

oklejanie witryn wroclaw

Przykład oklejenia witryny folia i,itującą mrożone szkło 

oklejanie witryn wroclaw

Przykład oklejenia folią monomeryczną z laminatem

 oklejanie witryn wrocaw

Oklejenie witryny folia OWV (dziurkowaną)

oklejanie witryn wrocaw

 oklejanie witryn wrocław cennik

Oklejenie witryny folia OWV (dziurkowaną)

 oklejaie witryn Wroclaw cennik

Druk i oklejenie folią monomeryczną z laminatem

oklejanie witryn wroclaw cennik

Najczęściej wybierana forma  oklejania witryn Wrocław
folia na powierzchnie szklane, matująca, po naklejeniu mamy efekt piaskowanego szkła,folia OneWayVision z nadrukiem - folia dziurkowana, zapewnia przepuszczalność światła folia samoprzylepna monomeryczna o powierzchni matowej i powierzchni  błysk, logo, hasło reklamowe oraz dane tele-adresowe.

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i na podstawie otrzymanych informacji dotyczących powierzchni, charakteru ekspozycji dobieramy odpowiedni materiał do realizacji.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Oklejanie samochodów Wrocław  Szyldy Wrocław  Reklama Wrocław   Strony internetowe Wrocław   Tablice reklamowe Wrocław  Wizytówki Wrocław  Ulotki Wrocław  Kasetony Wrocław  Projektowanie logotypu Wrocław  Agencja reklamowa Wrocław